5TL Nobel Akademi - Beden Eğitimi Ve Sporda Temel Kavramlar Sözlüğü - Murat Şahin

5TL Nobel Akademi - Beden Eğitimi Ve Sporda Temel Kavramlar Sözlüğü - Murat Şahin
%88
 • 9789755916354
 • 40.00 TL
 • 5.00 TL
 • 35.00 TL (%88 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Toplumların, gelişen ve sürekli değişen yeni dünya düzeni içerisindeki yerlerini alabilmeleri o alanlardaki gelişmelere ve değişmelere ayak uydurabilmelerine bağlıdır. devletler, sanayi alanında, ekonomi alanında, teknoloji alanında ne kadar gelişirse gelişsin, barındırdığı milletlerin bedensel ve ruhsal yapıların da korumak ve geliştirmek zorundadır. Teknolojinin toplumlara kazandırdığı yenilikler, beraberinde bir takım sorunları da getirmektedir. Bunlardan birisi de sanayi topluum olmuş ülkelerde insanların boş zamanlarını değerlendirme biçimleri, sosyal ve kültürel yaşam bütünlüğü, ruhsal ve fiziksel aktivite sorunları, insanların görsel ve yazılı medya ile birbirlerine yakınlaşmaları, ortak amaçlarda birbirine üstünlük sağlama gayretleri gibi daha birçok alanda sıralayabileceğimiz problemler artık her toplumun ortak sorunları veya yaşama biçimleri haline gelmiştir. Dünyadaki bu gelişmeler hiç kuşkusuz insanlığın var olduğu günden bu güne devam eden süreçte, bedensel faaliyetlerin de gelişmesine vesile olmuştur.

(Sunuş'tan)
 • 9789755916354
 • 489
 • H. Murat Şahin
 • 16.0x24.0
 • 2004
 • 1. Hamur
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...