5TL Kum Saati Yayınları - Sömürgeci Batının Barbarlık Tarihi - Hayri Yıldırım

5TL Kum Saati Yayınları - Sömürgeci Batının Barbarlık Tarihi - Hayri Yıldırım
%79
  • 9786053921615
  • 24.00 TL
  • 5.00 TL
  • 19.00 TL (%79 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Batı demek; sadece gazetelerin turizm sayfalarında yer alan Paris'in bohem akşamları, Prag'ta bahar, İspanya'da boğa güreşi, Venedik'te gondol sefası demek değildir! Bunlar Batı'nın sadece vitrini ve hayal dünyasıdır. Batı'nın bu vitrin dünyasının ardındaki diğer yüzü ve dışında yaptıkları, bu görünen dünyadan çok farklıdır! O Batı, siyasilerin, kapitalistlerin, orduların ve silah üreticisi bilim adamlarının oluşturduğu başka bir dünyadır! O Batı, savaşlar çıkartır, kıtaları yağmalar, insanları ve doğayı yok eder. Batı'nın temel düşünce yapısı çifte standart üzerine kurulur. Öyle ki: Batı, Türkiye'de eski ve yeni tüm kiliselerin açılmasını, çan sesleirnin Anadolu'ya yayılmasını ve buralarda ibadet edilmesini isterken, kendi ülkesinde ise İsviçre örneğinde olduğu gibi minareyi ve ezanı yasaklamaya çalışır. Üstelik bu yasağa halkı da ortak ederek referandum yapmak suretiyle çoğunluk yaratır. Batı, kendi uygarlığı dışındaki dünyayı, kendinden aşağı durumda kabul ettiği Öteki olarak görür. Bu bakış açısı Batı'nın kendi dışına yönelik tarihi; temelinde kan, vahşet, zulüm, soykırım ve sömürü olan bir barbarlık tarihidir. Haçlı Seferleri, Engizisyon, Amerika'nın doğa ve insan olarak yok edilmesi, Afrika'nın 350 yıl boyunca köleleştirilerek çökertilmesi, Avusturalya'nın işgali ve yerli halkın yok edilişi, Çin'le afyon savaşları, dünyayı paylaşım amaçlı birinci ve İkinci dünya Savaşları, birçok ülke ile son Afganistan ve Irak'ın işgali, hep bu barbarlık tarihinin kesitleridir! (Arka Kapak)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...