5TL Billur Kalp - Hüseyin Rahmi Gürpınar - Özgür Yayınları

5TL Billur Kalp - Hüseyin Rahmi Gürpınar - Özgür Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Billur Kalp - Hüseyin Rahmi Gürpınar - Özgür Yayınları

Yayınevimiz, Hüseyin Rahmi'nin tüm yapıtlarını özenli bir basımîa yeniden yayımlamakla, bu değerli y azan miza ve yeni kuşaklara karşı görevini yapmanın onurunu duymaktadır. Yazarın tiirn yapıtlarının bu yeni basımında, Atlas Yayınevi'nin her biri değerli birer yazar ve araştırmacı olan edebiyatçılar tarafından y alı n l aştın l mı ş basımları temel alınmış, ancak çok eskimiş bazı sözcükler değiştirilmiştir. Ayrıca önceki basımlarda yer almayan ve bu nedenle rnelnin anlaşılmasını güçleştiren, eski kültürümüzle, toplumsal yaşamla, inançlarla vb. ilgili sözcükler ve terimler dipnot-ianyia açıklanmış; her kitabın başına Hüseyin Rahmi'nin edebiyatçı kişiliğini irdeleyen bir inceleme eklenmiştir. Hüseyin Rahmi Gürpınar, iki bölümden oluşan Billur Kalp romanında, gözde konularından birini; Muhlis ve Sema' nin trajik bir biçimde ayrılıkla biten aşklarını anlatıyor, ilk bölüm, "evlilikte ihanet" ve "yasadışı ilişkiye baskın" olayını trajikomik bir anlatımla öykülerken; ikinci bölümde, ilişkilerinde ve toplumsal yaşamda sağlam karakterli olan Sema ile kıskançlık hastalığına tutulmuş Muhlis'în aşkları konu olarak alınıyor. Gülmece ile dramın iç içe geçtiği Billur Kalp, Gürpınar'ın usta kalemiyle, "insan" olduğumuzu hatırlatıyor ve bizi "dahayüksek bir felsefe" ye yönlendiriyor.

Yayınevi Özgür Yayınları 
 
Barkod 9789754472127
 
Kategori / Alt Kategori Edebiyat / 
 
Yazarı Hüseyin Rahmi Gürpınar 
 
Editörü Kemal Bek
 
Sayfa Sayısı 375
 
Kağıt Cinsi 2.Hamur
 
Baskı Sayısı / Baskı Yılı 5.Baskı / 2005
 
Ebat Bilgileri 12,50 X 19,50 X 12,50
 


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...