3TL Toplumsal Dönüşüm - 4+4+4 İmam Hatip - Faruk Özcan

3TL Toplumsal Dönüşüm - 4+4+4 İmam Hatip - Faruk Özcan
%87
  • 9786056251795
  • 23.00 TL
  • 3.00 TL
  • 20.00 TL (%87 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Eğitim-öğretim bütün insanların dolayısıyla bütün devletlerin en temel meselesidir. Bu durum tüm dünya için olduğu kadar, Türkiye için de aynı derecede önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurulduğu yıllardan itibaren din öğretimi tartışmalı bir konu olarak gündeme girmiş ve halen güncelliğini korumaktadır.

Din öğretimi konusu zaman içerisinde İmam-Hatip Lisesi sorunu haline dönüşmüştür. Çünkü Din öğretimi devlet iradesiyle İmam-Hatip Liselerinde verilmektedir. En son yapılan düzenlemeyle zorunlu eğitimin 12 yıla çıkartılmış olması yapılan tüm tartışmalar da yine en çok İmam-Hatip Liseleri üzerine yoğunlaşmıştır.

Yazar, İmam-Hatip Liseleri ve din öğretimini hem eleştirenlerin hem de savunanların düşüncelerini tarafsız bir şekilde ele alarak bilimsel metotlarla tahlil edip, makûl çözüm yolları sunmakla bu konuya önemli bir katkı sağlamaktadır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...