4TL Nesil Yayınları / İslam Ülkelerinden Mektup Arkadaşlarım / Aylin Atmaca

4TL Nesil Yayınları / İslam Ülkelerinden Mektup Arkadaşlarım / Aylin Atmaca
%59
 • *****  |  Yorum Yap
 • 9789752697096
 • 9.75 TL
 • 4.00 TL
 • 5.75 TL (%59 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Afganistan`dan Muhammed Hamid, Azerbaycan`dan Masir Kerimov, Bosna`dan Mirsad İskenderoviç, Cezayir`den Raşid, Çeçenistan`dan Kadir, Endonezya`dan Azwar Pakaya...Onlar Türkiye`den Yunus`un mektup arkadaşları. Yunus Türkiye`den tam 30 Müslüman ülkeye mektuplar gönderdi. Türkiye`yi bu ülkelere tanıtırken bir yandan da bu ülkelerdeki hayat hakkında bilgi sahibi oldu.Kimi mektuplarda savaşın soğuk yüzü vardı. Kimi mektuplar sırf Müslüman oldukları için işkenceye maruz kalan insanları anlatıyordu. Kimi mektuplar İslam kültürünün ne kadar zengin olduğunun kanıtıydı. Kiminde mutlu kiminde aç çocuklar vardı.

Yunus bu mektupları okudukça dünyası genişledi. Sadece Türkiye`deki değil dünyadaki din kardeşlerini de küçücük dünyasına sığdırdı. Türkiye`de de yaşasa yüreği savaştan korkan arkadaşlarıyla attı. Sofrada yemeğini yerken ülkelerindeki açlığı anlatan kardeşleri hep aklındaydı.

Dünyadan din kardeşleriyle haberleşen Yunus, oradaki hayatları Türkiye`deki arkadaşlarına göstermek istedi. Anne ve babasının desteğiyle mektuplarını kitaplaştırdı. Şimdi de sizlerle paylaşıyor.Bu kitabı okurken siz de Afganistan`a, Irak`a, Bosna`ya, Malezya`ya, Cezayir`e, Tacikistan`a, Yemen`e, Filistin`e gidecek, İslam`ın farklı yansımalarına şahit olacaksınız. İslam ülkelerine yolculuk yapacağınız bu eserde tam 30 ülkeden 30 farklı mektup arkadaşı sizi bekliyor.

(Tanıtım Bülteninden)
 • 9789752697096
 • 400
 • Aylin Atmaca
 • 16.0x22.0
 • Haziran 2009
 • 2. Hamur
 • Ciltli
Yazar: Serpil Deveci
Ekleme Tarihi: 14.12.2016, 14:15:07

*****

Guzel

Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 4.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 4.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...