3TL Toplumsal Dönüşüm - Tarihimizdeki Kara Leke Çekiç Güç - A. Nazmi Çora

3TL Toplumsal Dönüşüm - Tarihimizdeki Kara Leke Çekiç Güç - A. Nazmi Çora
%80
  • 9789759086398
  • 15.00 TL
  • 3.00 TL
  • 12.00 TL (%80 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Toplumsal Dönüşüm - Tarihimizdeki Kara Leke Çekiç Güç - A. Nazmi Çora

 ABD Kuzey Irak ve Kürtler konusunda neden bu kadar hassas?- Neden Türkiye'nin Kuzey Irak'a bir harekât yapması konusunda aşırı duyarlı?- ABD, Afganistan, Somali, Bosna, Lübnan ve Kosova gibi dünyanın en karışık bölgelerinde Türk askerlerinin hep yanında, örneğin Afganistan'da ve Kosova'da komutayı Türk komutanlarına bırakıyor. Buralara da güveniyor da acaba neden Irak'ta Türklere güvenmiyor?- Kuzey Irak'ta görev yapan irtibat subaylarına çuval geçiren ABD neden yine oradaki askerlerimize peşmergenin silah doğrultmasına göz yumuyor?- Irak'ın Şii ve Sünni bölgelerinde güvenliği Şiilere ve Sünnilere bırakmayan ABD neden Kuzey Irak'ta güvenliği peşmergelere veriyor.- ABD neden Kuzey Irak sınırımızda helikopterlerle teröristlere karşı yaptığımız mücadeleyi yakından takip ediyor?- Bush Barzani'ye neden çok özel bir Başbakan muamelesi yapıyor?Irak'ın her yeri kan gölüne dönmüşken neden Kuzey Irak'ta hiç sorun çıkmıyor?- Dost ve Müttefik olarak bildiğimiz Batı ülkeleri ve ABD bilimsel yollarla kabile halktan nasıl bir millet yarattı. - "Nation Build", "Bir Ulus Yaratma" projesi neydi?Birleşmiş Milletler ve Sivil Toplum örgütleri Sözde Kürdistan kurmak için nasıl gayret gösterdi?

Sayfa Sayısı  :
232
Kağıt Cinsi  :
2.Hamur


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...