3TL Morpa Kültür: İlköğretimde Oyun ve Ders - Nihal Kuyumcu

3TL Morpa Kültür: İlköğretimde Oyun ve Ders - Nihal Kuyumcu
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Eğitim ve öğretim, iletişim yoluyla gerçekleşen bir süreçtir. Eğitimde tiyatronun kullanılması, canlandırma yapılması, drama yoluyla bir dersin anlatılması, çocukların dersliklerin dışına çıkarılarak öğrendikleri bilgileri yaşam alanlarında aramasıyla aynı anlama gelmektedir.Bu yaklaşım hem öğrenilenleri işlevsel hâle getirecek hem de öğrencinin yaşadığı dünyaya olan duyarlılığını artırarak çevresini daha çok fark etmesine yardım edecektir. Her gün önünden geçerken fark etmediği çöp yığınları onu rahatsız etmiyorsa derste ezberleyerek sınavda geçer not aldığı çevreyi koruma ile ilgili bir dersin yaşam pratiği içinde hiçbir geçerliliği yok demektir.Bu kitabın amacı çocuğun öğrenme sürecinde kendi duyularıyla algıladıklarını, kendi gözlemleri ve deneyimleriyle birleştirerek verilen bilgiyi yaşam pratiği içinde kullanılabilir hâle getirmesine yardımcı olmaktır.
  • 9799752844857
  • 118 Sayfa
  • Nihal Kuyumcu
  • 16.00 x 24.00 cm
  • 1.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...