4TL Kültür Sanat - İhtilalci ve Muhtıracı Paşalar - Süleyman Yeşilyurt

4TL Kültür Sanat - İhtilalci ve Muhtıracı Paşalar - Süleyman Yeşilyurt
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
İhtilalci ve Muhtıracı paşalar; çok partili hayata geçtiğimizden bu yana bilhassa Demokrat Parti’nin iktidara gelmesinden sonra neredeyse altmış yıldır “Rejim tehlikede” diyerek siyaset sahnesinde yer almaktadırlar. Ancak, gerçek demokrasiye inananlar bu hayali tehlikeye itibar etmedikleri gibi tankların gölgesindeki cunta yönetimlerini ülkemizin geleceği açısından son derece sakıncalı görmekteler. Çünkü, bu darbeci zihniyetlerin içerisinde sözde ulusalcılık adına 1960 İhtilalı’nın öncülerinden Cemal Madanoğlu Paşa gibi babasınınn varlığı dahi bilmeyenlerle, Yaşar Büyükanıt popülaritesindeki muhtıracılığı demokrasi sanan anlı-şanlı Sabetaycı komutanlar da var! İşte bütün bu nedenlerden dolayı ihtilalcı ve muhtıracı paşalar, tüm yönleriyle gündeme getirmiş bulunmaktayım. Bizlere yıllardır telkin edilen “aman bu konulara girmeyelim” safsatalarına asla katılmam. Şu kadarı açıklıkla bilinmeli ki adeta eleştirilemez bir tabu sanılan müdahaleci zihniyetleri, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin nüvesini oluşturan asil insanlarımızın her zaman ve her devirde bilip öğrenme hakları fazlasıyla vardır…
  • 9789758997121
  • 320 Sayfa
  • Süleyman Yeşilyurt
  • 13,50 x 19,50 cm
  • 2.Hamur
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...