3TL Bilgi Yayınevi - Liderlerimiz Ve Dış Politika - Ercüment Yavuzalp

3TL Bilgi Yayınevi - Liderlerimiz Ve Dış Politika - Ercüment Yavuzalp
%70
  • 9789754946116
  • 10.00 TL
  • 3.00 TL
  • 7.00 TL (%70 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

'... 1989 yılı Kasım ayında emekli olduktan sonra kendime ağırlıklı meşgale olarak, meslek hayatımda yaşadıklarımı kağıda dökmeyi seçtim. Bugüne kadar iki kitap yazdım. Bunlardan birincisi 'Menderes' le Anılar' adıyla, ikincisi 'Kıbrıs Yangınında Büyükelçilik' adıyla Bilgi Yayınevi tarafından yayımlandı. Adlarından da anlaşılacağı üzere, bunlar belirli konuları ele alıyor ve belirli dönemleri kapsıyordu. Bu kitabımda ise, meslek hayatım süresince tanımak ve bazı olayları beraber yaşamak fırsatını bulduğum politik liderlerimiz; Adanan Menderes, Cemal Gürsel, Süleyman Demirel, Bülent Ecevit, Fahri Korutürk, Kenan Evren ve Turgut Özal' ın belirli olaylara, o dönemlerdeki görevlerim dolayısıyla tanık olduğum yaklaşımlarını ele almayı uygun gördüm. Bunu yaparkan de elimden geldiğince objektif olmaya çalıştım. Ele aldığım liderlerimizin hiçbiriyle herhangi bir sorunum olmaması, ya da hiçbirisine şu veya bu nedenle bir minnet borcumun bulunmaması, objektif olmak hususundaki çabalarımda bana yardımcı oldu. Bundan evvelki kitaplarımda olduğu gibi, bu kitabı da kaleme alırken, görevlerim dolayısıyla yaşadığım veya tanık olduğum olayların kağıda dökülmesinin, ileride siyasi tarihimizi yazacak akademisyenlerin ihtiyaç duyacakları referans malzemelerine belki bir katkı olabileceği düşüncesi ile hareket ettim.'

Liderlerimiz Ve Dış Politika
Bilgi Yayınevi
Ercüment Yavuzalp
9789754946116
Ekim 1996
326 Sayfa
3. Hamur
13.0x20.0 cm
Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...