2TL Yeşil Elma Yayıncılık - Tüm Dinlere Uygun Yüzyılın A’dan Z’ye Rüya Yorumları Muhsine Akın, Sheikh Virtue

2TL Yeşil Elma Yayıncılık -  Tüm Dinlere Uygun Yüzyılın A’dan Z’ye Rüya Yorumları Muhsine Akın, Sheikh Virtue
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Yeşil Elma Yayıncılık - Tüm Dinlere Uygun Yüzyılın A’dan Z’ye Rüya Yorumları Muhsine Akın, Sheikh Virtue

 Hepimiz rüya görürüz. Bazılarımız gayet gerçekçi ve mantıklı, bazılarımız ise saçma sapan ve anlamsız rüyalar görür. Bazen rüyalarımız öylesine gerçekçidir ki, kalktığımızda yaşamış gibi oluruz.
Çok neşeli, iyi diyebileceğimiz rüyaların yanında tüylerimizi diken diken eden ve bizi korkutan rüyalarda görebiliriz.
Rüya, bilinçaltında bununan ve baskı altında olan arzuların rüya şeklinde ortaya çıkmasıdır der Freud. Bir başka görüşe göre ise rüyalar sadece hayallerimizin gerçekleşmesini sağlamakla kalmayıp bir takım sorunlarımızı da çözmektedir. Ve güncel hayatta başanamadığımız ve yapmak istediklerimizin uykularımız sırasında gerçekleşmesidir.
Rüyalar aynı zamanda bir iletişim biçimidir. Aktif veya pasif, olumlu veya olumsuz, erkek ve dişi arasında bir iletişim aracıdır. Uyku evreninin sembol dilidir.
Bir çok figürün uyanınca aklımızda kaldığını bilmekteyiz. İşte yüzyıllardır bu figürlerin insan hayatına etkilerini inceleyen ve gördüğümüz sembolleri yorumlayan kişiler olmuştur. Bu yorumlamalar ve semboller dünya tarihine, yaşantımıza yön vermiştir. Rüyaların insan hayatı üzerinde kesin bir belirleyiciliği olduğu artık kabul görmektedir. Yorumlardan yola çıkarak da yaşamda kendimize yön vermemiz birçok kazanca ve kayba da sebep olmuştur.
İşte yüzyıllardır insan hayatını olumlu ve olumsuz etkileyen ve yapılan yorumları bu bağlamda biz de okuyucarımıza sunuyoruz.
Bu kitap dünya yorumcuları ve müslüman yorumcuların yaptıkları çalışmaların ortak ürünüdür.
(Tanıtım Yazısından)
KİTABIN ÖZELLİKLERİ
Basım Dili    Türkçe
Sayfa Sayısı    320
Kapak Türü    Karton Kapak
Kağıt Türü    2. Hamur
Basım Tarihi    Mart 2006
Basım Yeri    İstanbul
En / Boy    14,00 / 19,00 cm.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...