2TL YayınB - Türk Sendikal Hareketi ve Çağdaş Misyonerler (Sivil Örümceğin Sendikal Boyutu)

2TL YayınB - Türk Sendikal Hareketi ve Çağdaş Misyonerler (Sivil Örümceğin Sendikal Boyutu)
%87
  • 9786055622329
  • 15.00 TL
  • 2.00 TL
  • 13.00 TL (%87 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yayın B - Türk Sendikal Hareketi ve Çağdaş Misyonerler (Sivil Örümceğin Sendikal Boyutu)

 Türkiye cumhuriyeti bugün, dış ve iç düşmanlara karşı bir ölüm kalım savaşı vermektedir. Amerikan ve Avrupa emperyalistleri, Türkiye Cumhuriyeti'nin bütünlüğüne ve bağımsızlığına, laik ve demokratik sosyal hukuk devletimize saldırmaktadır. İç düşmanlarımız da emperyalistlerin uşaklığını yapmaktadır. Aynı güçler, Türkiye'de işçilerin haklarının gasp edilmesinden ve sendikaların zayıflatılmasından sorumludur.

Türkiye tarihinde ilk defa, vatanımıza saldıranlarla, işçiye, memura, emekliye, işsize, küçük esnaf ve sanatkara, çiftçiye, namuslu sanayiciye ve tüccara saldıran aynı güçtür. Türk sendikal hareketi, bu saldırı karşısında yetersizdir. Bu nedenle de sürekli güç yitirmektedir. Bazı sendikalarımız, emperyalist ABD'nin ve Avrupa Birliği'nin "ortağı" olduğunu açıkça ilan
eden emperyalist ülke sendikalarına ve onların denetimindeki uluslararası sendikal örgütlere umut bağlamıştır.

Bazı sendikalarımız bölücülerle ve cumhuriyet düşmanlarıyla işbirliği yapmaktadır. Bazı sendikalarımız alacakları eurolar karşılığında emperyalist Avrupa Birliği'nin savunuculuğunu yapmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)
Türkçe
192 s. -- 3. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 20 cm
ISBN : 9786055622329
2011
Teknik Hazırlık : İrfan Güngörür
Genel Yayın Yönetmeni : Hayri Bildik
Editör : Taha Nazman
Düzeltmen : Muhittin Bilgin


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...