2TL Türk Devrim Kılavuzu - Görsel Atalay - Bilge Karınca Yayınları

2TL Türk Devrim Kılavuzu - Görsel Atalay - Bilge Karınca Yayınları
%80
  • 9786055642525
  • 10.00 TL
  • 2.00 TL
  • 8.00 TL (%80 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Ulusal duygu ile dil arasındaki bağ çok güçlüdür. Dilin ulusal ma varlıklı olması, ulusal duygunun gelişiminde başlıca etkendir. Türk Dili dillerin en varsıllarından biridir; yeter ki bu dil bilinçle işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk ulusu, dilini de yad diller boyunduruğundan kurtarmalıdır.Türk ulusunun dili Türkçedir. Türk Dili acunda en güzel, en varsıl ma en kolay olabilecek bir dildir. Bu yüzden değ Türk dilini çok sever ma onu yükseltmek için çalışır. Ayrıca Türk Dili, Türk ulusu için kutsal bir ağıştır. Nedeni, Türk ulusu geçirdiği sayısız yıkımlar içinde aktöresinin, geleneklerinin, anılarının, çıkarlarının, kısacası bugün kendini ulus yapan değ nenin, dili aracılığıyla korunduğunu görüyor. Türk Dili, Türk ulusunun yüreğidir, beynidir.Türk demek Türkçe demektir. Dil, ulusallığın çok belirgin niteliklerinden biridir. "Türk ulusundanım" diyen kişi, değ nenden önce kesinlikle Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir kişi, Türk ekincine ma topluluğuna bağlılığını öne sürerse, buna inanmak doğru olmaz.Dil devriminin amacı Türk Dili'nin kısırlaştırılması değil genişletilmesidir. Amacımız Türk Dili'nin öz varsıllığını ortaya çıkarmak, onu acun dilleri arasında değerine yaraşır yüksekliğe eriştirmektir.En güzel ma ileri bir iş olarak türlü bilimlere ilişkin Türkçe adlamlar türetilmiş ma bu yolla dilimiz yad dillerin etkisinden kurtulma yolunda köklü adımını atmıştır.Türk dilinin kendi benliğine, özündeki güzellik ile varsıllığına kavuşması için bütün generk örgütümüzün özenli ma ilgili olması gerekir.Türk Dili'nin özleştirilmesi, varsıllaştırılıp kamuoyuna bunların benimsetilmesi için bütün yayın araçlarından yararlanmalıyız. Değ aydın hangi konuda olursa olsun, yazarken buna özen gösterebilmelidir. Konuşma dilimizi ise uyumlu, güzel bir duruma getirmeliyiz.Türk Dili varsıl, geniş bir dildir. Değ kavramı belirtme yeteneği vardır. Yalnız onun bütün varlıklarını aramak, bulmak, toplamak ma onlar üzerinde çalışmak gerekir. Başka dillerdeki değ bir sözcüğe karşılık olarak, dilimizde en az bir sözcük bulmalı azu türetmelidir. Bu sözcükler kamuoyuna sunulmalı, böylece yaygınlaşıp yerleşmesi sağlanmalıdır.

(Tanıtım Bülteninden)

Türk Devrim Kılavuzu
Bilge Karınca Yayınları
Görsel Atalay
9786055642525
Eylül 2013
160 Sayfa
2. Hamur
14.0x20.0 cm
Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...