2TL Toplumsal Yayıncılık - Umuda Uyanış - Hayati Çağlar

2TL Toplumsal Yayıncılık - Umuda Uyanış - Hayati Çağlar
%87
  • 9786055278007
  • 15.00 TL
  • 2.00 TL
  • 13.00 TL (%87 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Bir babanın dişiyle tırnağıyla kurduğu başarılı bir şirket...

Onun ölümü sonrası emaneti devralan bir oğul...

Tekin şirketi devraldıktan sonra, aslında her şeyin iyi gittiğini düşünmektedir ama her şey göründüğü gibi değildir. Şirket dışı dinamikler değişmiş, Tekin bu değişimin farkına varamamış, şirket zor duruma düşmüştür. Babasının sağ kolu olan Bülent Bey'in onca uyarısına rağmen, bölüm yöneticilerinin kendisini yanlış yönlendirmesi nedeniyle, şirketin içine düştüğü durumu algılayamamıştır.

Tekin, kendisini çok yalnız ve çaresiz hissettiği bir anda, şirketten ve şehrin karmaşasından uzaklaşmak, doğada kendisi ile baş başa kalmak ister. Şile Yolu üzerindeki gözlemecilerde oturup, düşüncelere dalmışken, karşısındaki ağaçların arasında gözüne görünen bir hayaletin söylediği bir cümle, hem çok şaşırmasına hem de derin bir rehavet uykusundan uyanmasına, neden olur. Bu uyanış, sahip olduğu liderlik yeteneklerinin su yüzüne çıkmasını tetikler. Tekin'in uyanışı, şirketin geçmişinin analiz edilmesi, bu gününün şekillendirmesi ve geleceğe umutla bakış sürecini başlatır. Tekin, şirketinin 5 yıl sonrası için bir vizyon tasarlayarak, birim yöneticileri ile birlikte stratejik plan hazırlar ve kurum içinde yürütülecek projelere kadar uzanan bir eylem planı oluşturur. Hedefleri ön plana çıkarıp, kararlılığını ortaya koydukça, kendisinin yaşadığı uyanış sürecinin aynısı, o ana kadar potansiyeli keşfedilmemiş çalışanlarda da yaşanır. Aynı anda tüm şirketin dönüşümünü sağlamaya yönelik; yönetim, liderlik, ürün ve üretim stratejileri, ürün geliştirme süreçleri ve altında kullanılan teknikler, tedarikçi yönetim süreçleri, insan kaynakları, yalın üretim faaliyetleri ve kurumsal performansın ölçülmesine yönelik çok sayıda proje başlatılır. Şirketin hızlı bir dönüşüm sürecine girdiği hummalı bir çalışma atmosferi oluşmuş, hatta tatiller bile iptal edilmiştir. Projelerde yoğun tempoda çalışırken Tekin, eşini ve çocuklarını bile ihmal etmiştir. Tekin, şirketinin ciddi oranda bozulan nakit akışının düzelmesinde, tüm umudunu bu projelere bağlamıştı...
(Tanıtım Bülteninden)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...