2TL Sokak Kitapları Yayınları / Çile Kalemi / Murat Alageyik

2TL Sokak Kitapları Yayınları / Çile Kalemi / Murat Alageyik
%83
  • 9789944205177
  • 12.00 TL
  • 2.00 TL
  • 10.00 TL (%83 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Yazarın "Ben ve BensizlikSen ve Sensizlik" kitabının devamı niteliğinde olan "Çile Kalemi" kavramların kökenine inmekte ve yaşadığımız çağın düşünsel kökeni hakkında ipucu vermektedir. Hayatın ayrıntılarda gizlendiğini ve bu anlamı keşfedebilmenin yolunun da iyi bir gözlem ve eleştirel bir bakış açısına sahip olmaktan geçtiğini ifade etmektedir yazar. Sıra dışılığın aslında bizlere "Anlam"ın farklı boyutlarının kapılarını aralayacağına olan inancıyla 'alışagelimişlik'in kucağında insanlığın sadece hatalarını tekrar edeceğini düşünmektedir. Yazar; romanda geçen ütopya, kitap, yalnızlık ve televizyon bağlamında ayrı ayrı parçalarından bütünü oluşturabileceği yerin romanın sayfaları değil, okuyucunun düşünsel dünyası olacağını ifade etmektedir."Yeterli kelimelerimiz yoksa hayatı anlamlandırmamız da hep eksik kalacaktır. Kelimelere hükmedenler, bize de hükmediyorlar. Ve hükmettikleri kelimleler bir anlamda bizim prangalarımızı oluşturmaktadırlar" sözleriyle aslında neden yazma ihtiyacı duyduğu konusun da ipucu vermektedir."Sadece nesneler değil, hayatlar da tüketilmekte. Ve o hayatların içerisinde umutlar ve hayallerde bulunmakta." Tüketim kültürünün belki de en çok hasar gören tarafının da bu olduğunu ifade etmektedir. Bu anlamda romanın farklı bir tarz ve farklı bir anlam taşıdığını ve sorgulattırdığı müddetçe okurun kendi "özgür düşünsel dünyası"nı oluşturacağına inanmaktadır.

(Tanıtım Bülteninden)


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...