Maviçatı Yayınları - Ruhun İhtirasları - Rene Descartes

Maviçatı Yayınları - Ruhun İhtirasları - Rene Descartes
%71
  • 9786059372091
  • 7.00 TL
  • 2.00 TL
  • 5.00 TL (%71 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Maviçatı Yayınları - Ruhun İhtirasları - Rene Descartes

Ve yine şu noktaları bilmeye ihtiyaç vardır: Her ne kadar ruh bütün beden ile birleşmiş olsa da, bununla birlikte başka bölümlerden çok bir bölümünde özellikle fonksiyonlarını yerine getirir; çoğunluk tarafından bu bölümün beyin ya da belki de kalp olduğu sanılır. Bu inancın sebebi de, duyu organlarının beyine bağlanmış olması yanında, ihtirasların kalpte hissedilmesidir. Fakat dikkatlice inceleyince şunu apaçık gördüğümü sanıyorum ki ruhun doğrudan doğruya fonksiyonlarını gerçekleştirdiği organ hiç de kalp değildir. Ve hatta beynin tamamı da değildir. Fakat sadece beynin en iç bölümlerinden biridir; bu da pek küçük bir bezdir. (gudde, glande) Bu bez beyin maddesinin ortasında bulunur ve beynin ön kovuklarında bulunan hayvan ruhları ile arka kovuklarda bulunan hayvan ruhları arasındaki akıntıları sağlayan boru üstünde o şekilde asılı bulunur ki, onda  bulunan en ufak hareketler ruhların akıntısını değiştirmeye çok etki edebildiği gibi karşılıklı olarak da ruhların akışında oluşan en ufak değişmeler de bu bezin hareketlerini değiştirmekte çok etkili olabilirler.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...