2TL Nun Yayıncılık - Gönül Diliyle Dua - M.Sadık Faruki

2TL Nun Yayıncılık - Gönül Diliyle Dua - M.Sadık Faruki
%75
  • 9789944491129
  • 8.00 TL
  • 2.00 TL
  • 6.00 TL (%75 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Nolur Yâ Rab, Nolur Yâ Rab,Neyin Noksan Olur Yâ Rab!İçimizi imanla doldurup, bizi imana doyursan.. cismaniyetimiz adına yaşatmayı unutturup kalp ve ruhun derece-i hayatına yükselterek soluklarımızı meleklerin soluklarına ulaştırsan.. yolunda küheylânlar gibi coşturup, sinelerimizin çatlayacağı ana kadar da yorgunluğu-muzu hissettirmesen… milletimizi bir kere daha ayağa kaldırıp, zilletimizi sona erdirerek, devletler muvazenesinde yerimizi alma gaye-i hayaline ulaştırsan… N olur ya Rab, neyin noksan olur ya Rab! Yazar Hakkında Tanıtım: Doç.Dr. Mustafa KARATAŞ1961 Yılında Sivasta doğan Mustafa KARATAŞ ,1984 yılında Marmara üniversitesi İlhaiyat Fakültesini bitirdi.1989 İbrahim b. Abdissamed el-Haşimi ve el-Emali isimli hadis cüzü teziyle Yüksek Lisansını ,1998 yılında Rivayet Tekniği Açısından Hadislerin Artması ve Sayısı isimli çalışmasıyla doktorasını tamamladı.Bir çok ilmi makalesi bulunan yazarın İbadetlerde Ruh ve Şekil,Mutlu Bir Yuva İçin Dört Mektup,Hadislerin Artması ve Sayısı ve Hz.Peygamberin Beden Dili adlı eserleri yayınlamıştır.Televizyon sohbetleriyle tanınan Doç.Dr. Mustafa KARATAŞ İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Anabilim dalı öğretim üyesi olarak devam etmektedir.İngilizce ve Arapça bilen Mustafa KARATAŞ ,evli ve dört çocuk babasıdır.
  • 9789944491129
  • 215 Sayfa
  • M.Sadık Faruki
  • 13 x 19 cm
  • 2. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...