2TL Nesil Yayınları - Üniversiteli İlk Nur Talebelerinden Dr. Mustafa Ramazanoğlu - Yılmaz Dinç

2TL Nesil Yayınları - Üniversiteli İlk Nur Talebelerinden Dr. Mustafa Ramazanoğlu - Yılmaz Dinç
%78
  • 9789752696921
  • 9.00 TL
  • 2.00 TL
  • 7.00 TL (%78 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Bu kitapta Üstad Bediüzzaman’ın “Üniversiteli Nurcu”, “Tesirli bir su­rette hizmet-i Nuriyeye, Nurlarla münasebet­tar üniversite mektebinin pek gay­retli bir Nur­cusu”, “Bir Abdurrahman ve bir Salâhaddin kabiliyetinde”, “Yüksek talebe” ifadeleriyle hitap ettiği gençlerden Dr. Mustafa Ramazanoğlu’nun hayatından kesitler ve hizmete dair mühim düsturlar bulacaksınız. Mustafa Ramazanoğlu, Üstad Bediüzzaman’ı ilk defa Kastamonu’da ziyaret etmişti. O sırada henüz ortaokul talebesiydi. ‘Muallimlerimiz Allah’tan bahsetmiyorlar. Bize Allah’ımızı tanıtır mısın?’ diyenlerdendi. Bu kitapta daha evvel yayınlanmamış bilgi, belge ve fotoğraflara, Üstad’ın el yazılarına şahid olacaksınız. Bir devre ışık tutacak ilginç hatıralara, Risale-i Nur’un bazı parçalarının bu hatıralarla izahına kulak misafiri olacaksınız. Bu kitabı okuduğunuzda Üstad Bediüzzaman’ın mukaddes iman ve Kur’an davasına hizmet etmiş genç Nur talebelerinin ihlas, samimiyet ve uhuvvetlerine dair pek çok hatırayla karşılaşacaksınız Bazı lahika mektuplarında zikredilen hadiselerin perde arkasına dair bilgileri ibretle ve dikkatle takip edeceksiniz.-Tanıtım Yazısı’ndan-


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...