3TL Mavi Ufuklar Yayınları / İnsanlık Tarihi Boyunca Evrim / Adem Tatlı

3TL Mavi Ufuklar Yayınları / İnsanlık Tarihi Boyunca Evrim / Adem Tatlı
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

 Biyoloji denince akla Darwin'in Evrim teorisi gelir. Evrim felsefesinin ise uzun bir geçmişi ve fikri alt yapısı vardır. Materyalizme dayalı düşünceyi hazırlayan sebeplerin tarihi seyrini hakkıyla bilmeden, evrim teorisini değerlendirebilmek çok zordur zira bu teori; bir dünya görüşü, hayat tarzı ve inanç sistemidir aynı zamanda.

"İnsanlık Tarihi Boyunca Evrim" kitabında, tarihte biyoloji ile var oluş felsefelerinin neler olduğu ve bununla ilgili farklı felsefi görüş ile düşünceler ortaya konuluyor.

Antikçağ'dan itibaren bilim- din, bilim-felsefe ve teori-din çatışmalarının arka plânı ve bunları uzlaştırma yollarının neler olabileceğinin tartışıldığı eserde; iki yüz yıldır bütün dünyada, insanlığı ilâh, kadınları melek, Auguste Comte'u peygamber kabul eden materyalist düşünceyi hâkim kılmakla görevli pozitivist felsefenin sorgulanması gerektiğine de dikkat çekiliyor.

Uzun yıllar biyoloji alanında dersler verip araştırmalar yapan Prof.Dr.Adem Tatlı kaleme aldığı bu çalışmasıyla okurunu bir zaman trenine bindirip biyoloji biliminin gelişimini izlemek üzere 3 bin yıllık bir yolculuğa çıkarıyor âdeta.
(Tanıtım Bülteninden)
Türkçe
263 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
ISBN : 9786054351039
2010
Sayfa Düzeni : Ahmet Kahramanoğlu
Kapak : Ali Özer
Görsel Yönetmen : Engin Çiftçi
Editör : Seyit N. Erkal

  • 9786054351039
  • 263
  • Adem Tatlı
  • 14.0x21.0
  • Mayıs 2010
  • 2. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...