2TL Mavi Ufuklar - Türkiyede Öteki Olmak - Erkan Tufan AYTAV

2TL Mavi Ufuklar - Türkiyede Öteki Olmak - Erkan Tufan AYTAV
%73
  • 9786054351152
  • 7.50 TL
  • 2.00 TL
  • 5.50 TL (%73 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Ötekini anlamanın önemini ve insanlığın zengin nitelik çeşitliliğini anlayamamanın nasıl bir sorun olduğunu derinden hissettiren bu kitap, insan hakları kültürünün gelişmesi için önemli bir katkıdır.Ki-tabı okurken, en anlamlı kimliğin insan olma olduğu bir kere daha yüzümüze bütün gerçekliği ile çarpıyor." Prof. Dr. Nilüfer Narlı Türkiyenin kendisi Batıdan bakanlar için öteki sayılan bir ülke zaten; bir de onun içinde yaşayan bazıları tarafından öteki hale getirilmenin ne denli ağır bir yük olduğunu düşünebiliriz. Bu ağır yükün altında tutulan bireyler ve kitleler var bugün yurdumuzda, ne yazık ki var. Bu yanlışlığı ortadan kaldırmak ve öteki ile berikinin birbirini anlamasını sağlamak için çaba gösterenlerin ön saflarında yer alıyor Erkam Tufan Aytav; bu kitap onun durmak bilmez çabalarının olduğu kadar aynı ulvi yola baş koyanların da yol haritası. Fehmi Koru Erkam Tufanin "Demokratikleşme Sürecinde Türkiyede Öteki Olmak başlıklı kitabını elime alır almaz işin ehlinden tasarlanmış bir dünyaya adım attığımı hemen hissettim... Kitabın okuyana gönderdiği bu duygunun temelinde, Erkam Tufanin yıllardır içeriye dışarıdan, dışanya içerden baktığı gibi, kendini de hep ve sürekli her "ötekinin" yerine koyarak yaşayagelmesi var... Erkam Tufanin ciddi emek harcadığı bu çalışması, yoğun acılar yaşayarak geldiğimiz yanlışları ortadan kaldırmaya yönelik etkili bir ilaca dönüşüyor... Bu kitap, mağdur yaratmayan bir devlet ile birbirini mağdur etmeyen bir toplumun oluşmasını sağlayacak demokratik bir algının oluşması için ciddi bir katkı sağlıyor...


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...