3TL Kızıl Çar'ın Uyanışı - Osman Sönmez - Karakutu Yayınları

3TL Kızıl Çar'ın Uyanışı - Osman Sönmez - Karakutu Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Soğuk savaşın sona ermesinin ardından hızla güç ve prestij kaybeden Rusya, Boris Yeltsin’in ardından devlet başkanlığı
koltuğuna oturan Vladimir Putin ile birlikte eski ihtişamlı günlerine dönmek için büyük çaba sarfetti. Putin’in
izlediği tavizsiz ve radikal politikaların ardından Rus devleti, dünya kamuoyu nezdinde de gücünü hissettirmeye başladı.

Kimilerince, “Gri Kardinal” kimilerince de, “Kızıl Çar” olarak nitelendirilen Vladimir Putin’in ve halefi Medvedev’in
yönetiminde, tek kutuplu bir dünya düzenine karşı çıkan Rusya, gelecekte nasıl bir strateji izleyecekti? Rusya’nın demografik yapısını tehdit eden nüfus sorunu nasıl çözülecekti?Kafkaslarda yaşanan hakimiyet mücadelesinde Türkiye’nin rolü ne olacaktı? öTek kutuplu bir dünyaya karşı olduklarını her fırsatta dile getiren Rus yönetimi, yeniden şekillenen dünya dengelerinin neresinde duracaktı?
Putin’in, Gürcistan Devlet Başkanı Saakaşvili konusunda takıntılı olduğu iddiaları ne kadar gerçekti? Son dönemde Rusya’yı oldukça sıkıntıya sokan terör saldırılarının arka planında yatan nedenler nelerdi?

Bu ve buna benzer bir çok sorunun cevabının yer aldığı Kızıl Çar'ın Uyanışı, politikanın karışık dehlizlerinde sessizce yükselen bir liderin önderliğinde, küresel oyunda tekrar yerini alan Rusya’nın parlak günlerine geri dönüş çabasının öyküsünü irdeliyor ve bunun için atılan adımları sosyolojik, kültürel ve ekonomik açıdan analiz ederek akıcı bir üslupla okuyucuya sunuyor.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...