2TL KDD Yayınları - Toprağın Misafirleri - Ramazan Celep

2TL KDD Yayınları -   Toprağın Misafirleri - Ramazan Celep
%75
  • 9786055581022
  • 8.00 TL
  • 2.00 TL
  • 6.00 TL (%75 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Günümüzde maalesef, zararlı insanların ve zararlı alışkanlıkların kolgeziyor olması, çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştirme, onların gelecekte topluma daha faydalı birer fert olmalarını arzulama gayretlerimizi biraz zorlaştırmaktadır. Allah'a binlerce şükür... Halihazırda istifademize sunulan o kadar çok maddi ve manevi dinamiklerimiz var ki... Bu dinamikleri yaşama ve yaşatma uğrunda çalışıp didinen, geceleri gündüz yapma gayreti ile koşuşturmaktan terleyen, hayatını bu yüce mefkure uğruna vakfetmiş, ikinci dirilişin muştusu ikinci gariplerin temsilcileri olmaya çalışanların mevcudiyeti, geleceğe karamsar bakanlara inat, kalplerimize huzur, gözlerimize ışık, yürüyen ayaklarımıza da fer olmuştur. Bu tebessüm edenlerden bazılarını da bu kitapda bulacaksınız. Hakikate uyanıştan evvelki durumları ve sonrasında yaşadıkları... Her okuduğunuz kelimede, olayda kendinizden veya etrafınızdan birşeyler bulabileceğiniz bu romandaki karakterlerden biri olan Tayfun, yaşadığımız şu dünyada, etrafında dönüp duran onca hakikate kayıtsız kalmamış ve insan olabilme vasıflarına haiz olmaya çalışmıştır. Bir uyanışın öyküsünü bulacağınız bu roman, kimi zaman sizi gülderecek, kimi zaman sizi hüzünlendirecek, kimi zaman da sizleri kendi iç dünyanızla başbaşa bırakıp, muhasebe yapmanıza vesile olacaktır. Bu niyetteki maksat sadece, bir öncemin, bir sonrama eşit olmaması için "O'nun rızası istikametinde daha neler yapabilirim"i düşünmekten ve onları fiiliyata geçirmeye çalışmaktan başka birşey değildi. Eksiğiyle, gediğiyle... Tanıtım Yazısı'ndan


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...