Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

2TL Karma Kitaplar - Dünya Alem - Arzu Çağlar

2TL Karma Kitaplar - Dünya Alem - Arzu Çağlar
%75
  • 9786055298135
  • 8.00 TL
  • 2.00 TL
  • 6.00 TL (%75 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Karma Kitaplar - Dünya Alem - Arzu Çağlar

Dünyanın en sevimli varlıkları çocuklardır. Her çocuk masumdur doğduğunda. Büyürken sergiledikleri gülüşleri temizdir. Bakışlarında anlatmak istedikleri anlatamadıkları sırlar saklıdır. Dünyaya geldikleri halde dilleri çözülene dek iki alem arasında sayılırlar. Bu nedenle boş duvarlara bakıp gülmeleri ya da ağlamaları tuhaf gelmez kimseye. Kendi ihtiyaçlarını gideremedikleri halde güven duyarlar çevrelerine medeni cesaretleri yerindedir. Pırıl pırıl bakan gözlerinde iç dünyalarındaki gelişmeler gizlidir. Yaşadıklarınıhatırlayabilecek düşünüp konuşacak kadar büyüdüklerinde içlerinden bazıları hayatın kirine boyanır ucun ucun bazıları safiyeti korumakta yaradılışgereğine uygun yaşamakta bulur huzuru. Huzuru arzulayan denge ehline karşı girişilen ilk hamlede önce tebessüm silinir yüzden sonra fani olan ne varsa birer birer düşürülür gözden. Çocukken sevimli olan büyüyünce sevimsiz sayılmış zekasına yeteneklerine övgüler dizilen yetersiz ilan edilmiştir. Özgüveni meydan muharebesine zorlanıp bilenirken yokluk hükmü giydirilmiştir medeni cesaretine. Bunun maraton koşucusunu emeklemeye mecbur kılmaktan farkı yoktur. İşte insanda tam da buna karşılık gelen yerdir en çok acıyan. İstikbal vadeden ışık yeniden vurunca gözlerine geri alacaktır tebessümünü inancında sebat eden. Her zamankinden daha çok sevip sahiplenecektir çilesini onunla yoğrulup büyüyen. İçerisinde kaybolmadan mütebessim bir simayla geçecektir acı veren her şeyin üzerinden. Sadece çekilen acıların küçük birer belgesi niteliğinde üstü kapalı yazılmışevraklar olacaktır geride kalan. Bunlar Hakkın huzuruna çıkarılacak şahitler arzuhallerdir asıl mahkemeye sunulmak üzere saklanan ..

Yayınevi  :
Karma Kitaplar
Barkod  :
9786055298135
Yazar  :
Arzu Çağlar
Editör  :
Hüseyin Kahraman
Kapak Tasarımı  :
Emir Tali
Baskı Sayısı  :
1.Baskı
Basım Yılı  :
2013
Sayfa Sayısı  :
130
Kağıt Cinsi  :
2.Hamur
En-Boy-Yükseklik  :
14 X 22 X 1


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...