Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

2TL Kalemtraş Yayıncılık - İlköğretim 5. Sınıf Zihinden Matematik

2TL Kalemtraş Yayıncılık - İlköğretim 5. Sınıf Zihinden Matematik
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Kalemtraş Yayıncılık - İlköğretim 5. Sınıf Zihinden Matematik

Değerli Öğretmenlerimiz ve Sevgili Öğrenciler;
Kitabımız yeni İlköğretim Matematik Ders Programına uygun olarak; deneyimli öğretmenlerimiz tarafından titiz bir çalışma sonucunda hazırlandı ve sîzlere sunuldu.
Kitabımız, kazanımlara uygun olarak hazır¬lanan değişik etkinlikler, konu testleri ve tüm konu¬ları içeren genel tekrar testlerinden oluşmaktadır.
Kitabımız, öğrencilerimizin problem çözme becerisini geliştirecek ve matematik dersini daha zevkli hâle getirecektir.
Sevgili öğrenciler, matematik dersinden başarılı olmanın en önemli şartları; öncelikle bu dersi sevmek, düzenli çalışmak ve çok soru çözmektir.
Kitabımızın değerli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle...
KALEMTRAŞ YAYINCILIK


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...