2TL Ceren Kitabevi - Kara Ses Hortladı - Orta Çağın Karanlıkları Cumhuriyetin Kapılarına Dayandırıldı - Hasan İldeş

2TL Ceren Kitabevi - Kara Ses Hortladı - Orta Çağın Karanlıkları Cumhuriyetin Kapılarına Dayandırıldı - Hasan İldeş
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Ceren Kitabevi - Kara Ses Hortladı - Orta Çağın Karanlıkları Cumhuriyetin Kapılarına Dayandırıldı - Hasan İldeş

Ana kucağı kadar sıcak ve tatlı, tatlı olduğu kadar da bereketli Anadolu toprakları için birlik, dirlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içinde bulunalım. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Meriç Nehri kenarında bulunan çeltik tarlalarında, Ağrı Dağının kuzey yamaçlarındaki buzul tabakalarında, Karadenizin fındık ve çay bahçelerinde, Akdenizin pamuk tarlalarında, Egenin zeytinliklerinde ve üzüm bağlarında, İstanbul ve Çanakkale Boğazlarında, Nuh gemisinin karaya oturduğu rivayet edilen, Cudi Dağının Cilo Dağlarında, Süphan Dağında, Dersim Dağlarında, ovalarında, vadilerinde, Torosların en yüksek tepesi Demirkazık tepesinde, bir asır ilerisini görerek ve bilerek, Karadenizin azgın dalgalarında, Akdenizin ve Egenin mavi sularında, Ankaranın göbeğinde, Ankara Kalesinde aslanlar gibi dimdik ve heybetli bir şekilde ayakta duralım. Düşmanlarımız bizden ürksün ve korksun. Dostlarımız bize saygı göstersin.

Saygılarımla,
Hasan İLDEŞ
Emekli Emniyet Müdürü

Sayfa Sayısı:    320
Kapak:    Karton
Kağıt:    2. Hamur
Ebat:    135-195
    
Dil:    Türkçe
Basım Yeri:    İstanbul
Basım Tarihi:    2008
Baskı No:    1


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...