2TL Beyaz Savaş - Çağrı Erhan - Bilgi Yayınevi

2TL Beyaz Savaş - Çağrı Erhan - Bilgi Yayınevi
%80
  • 9789754946086
  • 10.00 TL
  • 2.00 TL
  • 8.00 TL (%80 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

"Türkiye yıllarca afyon konusunda çok ağır ve haksız eleştirilere ve baskılara uğradığı halde, ülkemizde bu konu derinliğine incelenmemişti. Sayın Çağrı Erhan'ın Beyaz Savaş 'Türk-Amerikan İlişkileride Afyon Sorunu' başlıklı bilimsel araştırması bu eksikliğin giderilmesinde çok önemli bir katkıdır. Kendisini kutlarım. ... Vietnam Savaşı sırasında ve ertesinde Amerikan askerleri ve gençleri arasında afyon kullanımının yaygınlaşmasından, ABD, Türkiye'yi sorumlu tutmuştu. ... Ülkemizde demokrasi işlerken baskılardan sonuç alamayan ABD, 12 Mart 1971 askeri müdahalesinden yararlanarak amacına ulaşmıştı. ... Tüm baskılara karşın, Türk Hükümeti, haşhaş ekimi yasağını 1 Temmuz 1974 günü kaldırdı. Fakat bir yandan da Türkiye'de üretilecek afyonun kaçak piyasasına gitmesini kesinlikle engelleyici önlemler alacağını açıkladı. Türkiye'nin saptadığı bu önlemler Birleşmiş Milletler tarafından büyük övgüyle karşılanacak ve bütün dünyaya örnek gösterilecekti. .... O yıl ABD'nin Türkiye'ye ambargo uygulama kararının Kıbrıs Barış Harekâtı 20 Temmuz 1974'te başlamıştı.; Amerikan Senatosu ise, ondan 8 gün önce, haşhaş yasağını kaldırmamıza tepki olarak, Türkiye'ye fakat hükümette bulunduğumuz aylar süresince, ABD, ambargo kararını uygulamaya koymayı göze alamamıştır."

Beyaz Savaş
Bilgi Yayınevi
Çağrı Erhan
9789754946086
Kasım 0
194 Sayfa
3. Hamur
14.0x20.0 cm
Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 2.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 2.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...