26 Saatte On Parmak Öğreniyorum - Nüve Kültür Merkezi

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum - Nüve Kültür Merkezi
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
26 Saatte On Parmak Öğreniyorum - Nüve Kültür MerkeziBilgi ve İletişim Teknolojilerinin baş döndürücü gelişme hızına ayak uydurmakta güçlük çektiğimiz günümüz bilgi çağında bilgisayar kullanımı bir hayli yaygınlaşmış ihtiyaçtan öte hayatımızın zorunlu bir parçası haline gelmiştir. Bilgiyi Toplama, saklama, işleme, yeni bilgiler üretme ve üretilen bu bilginin paylaşımında büyük bir hız ve kolaylık sağlayan Bilgisayar Teknolojisi, eskinin Teknoloji harikası olan Daktilonun önemlini yitirmesine neden olmuştur.

Bilgisayara veri girişimini sağlayan en önemli öğe klavyedir ve kişisel bilgisayarların vazgeçilmez öğelerinden biridir.Peki biz bu Klavyenin gerçek gücünden istifade edebiliyor muyuz? Onu doğru ve etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz?

Metodu olan topal, metotsuz koşandan daha çabuk ilerler. Diyor, Francis Bacon.. Bu çalışmayla, Klavyenin en etkili ve doğru biçimde kullanılmasını sağlayacak olan ONPARMAK yazı yazma metodunu sizlere kazandırmak istiyoruz. Belli bir metoda dayanan on parmak yazı yazma yöntemi , üstün bir yetenek veya kabiliyet gerektirmez. Eğer isteğiniz, on parmağınız ve öğrenmek için ayırabileceğiniz 26 saatiniz varsa, bu kitap sayesinde on parmak yazı yazmayı kesinlikle öğrenebilirsiniz. BİZ BUNU VAAT ETMİYOR, GARANTİ EDİYORUZ..

Bu yöntemin, kişisel verimliliğinizi büyük ölçüde artıracağına ve buna bağlı olarak Toplumsal verimliliğin artmasında da olumlu yönde katkıları olabilieceğine yürekten inanıyoruz. EN İÇTEN BAŞARI DİLEKLERİMİZLE.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...