2017 ÖABT Coğrafya SEYYAH Konu Özetli ve Çözümlü Soru Bankası Muhammet Carman

2017 ÖABT Coğrafya SEYYAH Konu Özetli ve Çözümlü Soru Bankası Muhammet Carman
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Değerli meslektaşlarım Seyyah ÖABT Coğrafya Konu özetli ve Çözümlü Soru Bankası kitabımın bazı özellikleri şunlardır:
 
1. Tamamı akademik, özgün, güncel 2000 YENİ soru içermektedir ve toplam 559 sayfadır. (Geçen seneki kitap ile aynı değildir)
 
2. Her konu testi öncesi konunun en önemli kısımlarını kapsayan özet bölümü yer almaktadır.
 
3. Akademik eserler, MEB müfredatı, AUZEF kaynakları, Resmi Kurum verileri(TÜİK, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve hayvancılık Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Maden Tetkik Arama, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı…) baz alınarak hazırlanmıştır.
 
4. Kitabın en önemli avantajlarından birisi de küçük adımlar ilkesine göre 72 konu başlığına bölünmüş olmasıdır. Adaylar bu sayede ayrıntılı konu
 
başlıklarına göre oluşturulmuş testlerle karşılaşacaktır.
 
5. Ayrıca kitapta askeri coğrafya, sağlık coğrafyası, tarihi coğrafya gibi üzerinde fazla durulmayan alanlar ile ilgili de sorular yer almaktadır.
 
6. ÖABT Coğrafya alanında 3 yıllık tecrübemiz ile sizlere faydalı olmalı temenni eder iyi çalışmalar dilerim.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...