1TL İklimde Sessiz Çığlık - Zeynel Karataş

1TL İklimde Sessiz Çığlık - Zeynel Karataş
%88
  • 9786058930308
  • 8.00 TL
  • 1.00 TL
  • 7.00 TL (%88 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Dünya coğrafyasına -ister dar alanda ister geniş alanda-bakıldığında, tuvalin üzerinde mükemmel bir ressam eliyle çizilmiş bir tablo görürüz. Öyle bir tablo ki hala yapımı bitmemiş, her an değişmekte, şekillenmekte, değişimin yaşandığı her yerde anlaşılabilir bir dil, değişimin neden ve sonuçlarını bize anlatmaktadır. Tabloya bakmamıza rağmen, görmemiz gerekenleri görmüyor, değişimlerin anlatmak istediklerini de duymuyor gibiyiz. Bu tablonun bir parçası olduğumuzu unutmadan, yaşam alanımızı daraltabilecek hatta bir fırça darbesi ile tablodan silinebileceğimizi hesaba katmalıyız. Bilinmelidir ki tabloda insanlık güzel durdukça yer bulacaktır. Resmin görüntüsünü bozabilecek hiçbir kürenin tablodan alınmayacak gara n t isin i k i inse verem ez.Doğa üzerinde hâkimiyet kurarak âdeta onu, sömürgesi haline getirdiğine inanan insan, aynı doğanın başkaldırmasından da ilerinden derine korkuyor


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 1.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 1.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...