1TL Damla 7. Sınıf İngilizce Soru Bankası (Özel Fiyat)

1TL Damla 7. Sınıf  İngilizce Soru Bankası (Özel Fiyat)
%89
  • 9789752600546
  • 9.00 TL
  • 1.00 TL
  • 8.00 TL (%89 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 0.97 TL 0.95 TL 0.92 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Damla 7. Sınıf İngilizce Soru Bankası

İngilizce Soru Bankası-7'nin Temel amacı, öğrencilerimizin okulda gördüğü derslerde öğrendiklerini pekiştirmesinin yanında onları sınavlara da en iyi şekilde hazırlamaktır. Kitabımızda, öncelikle her üniteye ait konu testlerine yer verilmiştir. Böylece öğrencilerimiz müfredatta yer alan konuları ve gerekli kelime bilgilerini pekiştireceklerdir. Konu testlerinin ardında gramer odaklı testler de soru bankamızda yer almaktadır. bu şekilde belli bir gramer konusu kolaylıkla pekiştirilebilir.Sorular yeni sistem standarttına uygun olarak hazırlanmıştır. Çağdaş İngilizce eğitimine uygun olarak sorular görsel desteği ile sunulmuştur.
16 Ünite Testi
21 Konu Testi
10 Genel Tekrar Testi
46 SBS Deneme Sınavı
Toplam 1247 Soru
208 Sayfa 27 x 19 cm


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 1.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 1.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...