1TL Buu Yayınevi - At Burcu - Mustafa Tuncel

1TL Buu Yayınevi - At Burcu - Mustafa Tuncel
%20
  • 9786054017812
  • 7.00 TL
  • 5.60 TL
  • 1.40 TL (%20 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Okuyanda şiir tadı bırakan olağanüstü bir kitap!

Kitabın, insanı büyüleyen dilini örneklemek için bir iki satırını alıntı yapmak çok zor; hangi bölümü, hangi cümleyi seçeyim, diye şaşkınlığa düşüyor insan."Hani yaz gelince tıpışlanan, kış geldi diye yeniden kışkışlanan" şu yılkı atları, oğlak gözlü Ayvaz, çoban oğlanın kente bakan şaşkın gözleri, Al Yazmalı Aşık ninenin türküleri, okurun yüreğinde uzun süre yankılanacağa benzer.Bir çiçeğin adı, hem "Vargel" çiçeği, hem "Vargit" çiçeği olabilir mi? Bir at, şimşek gibi akar,kanat çırpmayan bir sülün gibi geçip gidebilir mi? İnsanoğlunun en ölümsüz yanının, sevgi olduğu, sevdalanınca anlaşılır mı? Zühre yıldızının yanındaki parıltılarda kümelenen Yağız atı, Ayvaz oğlandan başkası görmez mi? Çoban oğlan Ayvaz ile örekbaşı Yağız atın, yaşlı semerci Pirkul ile Al Donlu'nun tayı Kula'nın, şehre göç eden Aygülsün ile beyaz yılkı Aksülün'ün yaşam öyküleri, inanılmaz bir benzerlik gösterir. Öyküde, insanların yaşamları, atlarınkiyle koşut gider adeta. Öyle ki Ayvaz "At Burcu"nun varlığına ve kendisinin de bu burçtan olduğuna inanır.Her satırı, okurun yüreğine uzanan bu kitabı hem gençler, hem yetişkinler okumalı.Aytül Akal

Yazar

At Burcu
Bu Yayınevi
Mustafa Tuncel
9786054017812
Yok 2011
96 Sayfa
2. Hamur
14.0x20.0 cm
Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.60 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.60 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...