10TL Herotürk 3.Macera Battal Gazi ve Yedi Denizin Efsanesi Çizgi Roman - Fehmi Demirbağ - Efor Ajans Yayınları

10TL Herotürk 3.Macera Battal Gazi ve Yedi Denizin Efsanesi Çizgi Roman - Fehmi Demirbağ - Efor Ajans Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Beyaz Perdenin Battal Gazisi Cüneyt ARKIN"Türk genci, eğer ecdadıyla var olan, bütün dünyanın etkilendiği o muazzam medeniyete sahip olduğunu bilse, eşsiz kültürünü tamsa, muazzam tarihinin gücünü kanında taşıdığının bilincinde olsa Amerikalı, Avrupalı olma özentisini yaşamaz..."Kimi masallar hem zamanlar arasında, hem de dünyalar arasında köprü kurarlar. İşte bu kitabın anlattığı böyle bir masal.Bu sayede, bir yandan sizi orta zamanların korsanlarıyla tanıştıracak, öte yandan da modern zamanların organtüccarları ile karşılaştıracak. Neredeyse bin yıl önceki zamanlardan gelen Battal Gazi'nin, çok dinli ama tek dilli dünyası ilegünümüzün yiğit çocuğu Ertuğrul'un, çok kültürlü ama tek doğrulu dünyası bu masalınana özelliğidir.Bu maceramızda Herotürk, Battal Gazi ve arkadaşları ile el ele verip yeryüzünü kötülerden kurtarmayı başarıyorlar.Yani kötüler yine kazanamıyor. Günü geldiğinde iyilik yapmak sadece iyi adamların işi olmayabilir; ama kötüleri yenmek sadecekahramanların işidir!0 aün ise. buaündür. Buaün artık. Herotürk'ün aünüdür.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...